Zapewnij sobie czas relaksu

Od lat planowaliśmy stworzyć coś co połączy niepowtarzalny góralski klimat z nowoczesnym wyglądem. Tak powstały Skawiańskie Stodoły.

Nasze wielosezonowe domki znajdujące się w Skawie – okolicach Rabki Zdrój, to miejsce dla wszystkich chcących wypocząć od zgiełku pracy, szukających ciszy i spokoju. Zapewniamy udany czas, również dla osób ceniących sobie aktywną rekreację. W okolicy znajduje się piękny Park Zdrojowy, Rablkoland, Gorące Termy oraz Piękne Górskie Szlaki.

Prosta bryła

Skawiańskie stodoły to bardzo przestronne domy, nawiązujące swą prostotą do kształtu standardowej, klasycznej stodoły. Dzięki dużej, otwartej formie wnętrza zarówno parter, jak i górne pokoje poprzez przeszklenia, pozostają wypełnione dziennym światłem. Stawialiśmy na funkcjonalność budynku, aby była jak najbardziej dopasowana pod naszych gości.

Inspirowane nowoczesością

Zatrzymaj się w w miejscu o niebanalnym stylu, odkryj, innowacyjny design w każdym zakątku naszych domków.  Odpręż się w nowoczesnych pokojach przypominających loft z domieszką lokalnego wyglądu.

Zapytaj o termin